Vision Optic Group

Vision Optic Group - це одна з провідних оптових компаній оптичного сектора в Україні. Розпочавши свою діяльність в 2001 році з назвою "Оптика-Днепр", вона довго розвивалась, формувалась і вдосконалювалась, щоб в 2016 році з повним правом, професійним досвідом і абсолютним знанням ринку України, вийти в лідери продажів.

Головний офіс компанії Vision Optical Group розташований в місті Дніпро, який славиться передовим духом. Колектив компанії складається з кваліфікованих співробітників, що спеціалізуються в сфері продуктового менеджменту і продажів, продуманого маркетингу та реклами, різноманітних сервісних послуг, спрямованих на зміцнення лояльності кожного клієнта, завоювання безпосередніх покупців і розширення продуктових ніш.

На сьогоднішній день, актив Vision Optic Group - це налагоджена робота з оптичними мережами, магазинами оптики і лікарями-офтальмологами по всій Україні. При цьому, не припиняється постійне напрацювання нових і кращих торгових контактів в Україні. Цього ж принципу менеджмент компанії дотримується і в своїй діяльності на міжнародному рівні. Це підтверджено підписанням ексклюзивних договорів зі знаковими оптичними компаніями світового рівня. Vision Optic Group володіє винятковими правами дистрибуції в Україні продукції від Rodenstock, Grosfilley, Horien, Vita Research, Pegavision, Neo Vision, Miottica.

Асортимент компанії має широку лінійку оправ, багато різноманітних оптичних аксесуарів та унікальні для України товари контактної корекції. У бренд-портфелі Vision Optic Group є як домашні торгові марки - St.Louise b-titanium, St.Louise, TEMPO, TEMPOkids, Guchini, Fashion Style, FS-accessories і FS-cosmetics; так і міжнародні бренди - Azzaro, Loris Azzaro, Charriol, Sports Charriol, Chantal Thomass, Claudia Schiffer by Rodenstock, rocco by Rodenstock, Neo Plus, Pegavision, Horien, Vita Research, Disney by Miottica.

Контакти Vision Optic Group:

0 800 330 297 (безкоштовно по Україні)

+38 (067) 551 25 95, info@vpu.com.ua - відділ оправ та аксесуарів

+38 (068) 356 97 09, infomkl@vpu.com.ua - відділ контактної коррекції

В этой категории нет товаров