З вересня місяця навчання за спеціалізацією Медична Оптика. Оптометрія» доступно у Львові!

Ми розпочинаємо набір слухачів на навчання за спеціалізацію "Медична Оптика. Оптометрія" на базі ВНКЗ ЛОР «Львівського медичного коледжу підслядипломної освіти». На курси приймаються медичні сестри, фельдшери, акушерки, лікарі за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Сестринська справа" або "Лікувальна справа".

Пройшовши навчання за спеціалізацію "Медична оптика. Оптометрія" Ви отримаєте свідоцтво та зможете працювати на посаді Оптометрист в оптиці, консультативно-діагностичних кабінетах з офтальмології. Проходження даної спеціалізації дозволяє офіційно працювати Оптометристом, бути включеним в ліценцію МОЗ України на медичну практику з офтальмології, та отримувати медичний стаж роботи.

Майбутні Оптометристи будуть володіти сучасними методами діагностики в області офтальмології та рефракції. Застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики хворих. Проводити загальне та клінічне офтальмологічне обстеження, здійснювати підбір сучасних засобів корекції зору. Встановлювати попередній діагноз щодо гострих та хронічних захворювань органу зору. Визначати зорові функції. Володіти первинним скринінговим оглядом дорослих і дітей та багато іншого.

Початок навчання 16 вересня 2019 року в м. Львів. Тривалість курсів 6 місяців. Для іногородніх є гуртожиток. Для запису на курси відправляйте скан диплома та 1-ої сторінки паспорту, контактні дані на пошту info@ukroptika.ua В темі листа обов’язково вказуйте «Медична Оптика. Оптометрія» Львів, вересень 2019. Консультації можна отримати за телефоном +38 044 230 82 62 або написавши листа на пошту info@ukroptika.ua