Opticus

Компанія OPTICUS вже більше 10 років тримає міцні позиції на оптичному ринку Україниі продовжує розвиватися завдяки використанню якісних матеріалів, найширшому асортименту, професійному підходу до справи і надійності у співпраці.Це міжнародна компанія, що займається виробництвом та продажем оправ і сонцезахисних окулярів оптом. В даний момент ми представляємо такі колекції для дітей і дорослих: Vento, Swing, Ben.X, і інші не менш відомі і якісні бренди. На власному заводі в Туреччині виробляються унікальні за своїми властивостями оправи, зроблені зі спеціального матеріалу - ТR90 Natural або Гріламід, - матеріал, який по праву можна назвати матеріалом Вищих Природних Технологій. На сьогоднішній день це найприродніший матеріал, що застосовується для виготовлення медичних оправ. Також компанія має право ексклюзивної дистрибуції в Україні, Росії, Білорусії, Казахстані та Сербії колекцій від відомих світових брендів.У 2016 році OPTICUS стає офіційним представником таких світових брендів як: Anna Hickmann, Hickmann, Bulget, T-Charge в Україні.

Місія компанії - запропонувати своєму клієнтові великий вибір високоякісних стильних і комфортних оправ і сонцезахисних окулярів, які відповідають сучасному попиту і вимогам сьогоднішнього ринку.Окрім цього першочерговою метою є знаходження індивідуального підходу до кожного клієнта і розвиток довгострокових відносин з партнерами, спираючись на найвищі стандарти професіоналізму.

Компанія має ряд переваг: своєчасне отримання нових колекцій і рекламний супровід від виробника до клієнта. Великий асортимент моделей дозволяє створювати найрізноманітніші образи, надаючи власникам окулярів пікантність і привабливість або, навпаки, солідність і стриманість.

Компанія OPTICUS об'єднує різні напрямки творчих ідей у сфері моди. Будь-який з брендів, які пропонує компанія OPTICUS допоможуть зробити Ваш образ стильним, яскравим і гармонійно завершеним.

Контактні дані:

Сайт:www.opticuss.com

Електронна пошта:info@opticuss.com

Facebook:https://www.facebook.com/opticuss/

Instagram:https://www.instagram.com/opticus_llc/

По всіх питаннях Ви зможете звернутися за тел.: (067) 443-73-12- комерційний директор Дмитро, (067)352-82-75 - менеджер Максим.

В этой категории нет товаров