OPTICUS

OPTICUS - міжнародна оптична компанія, яка займається виробництвом і оптовим продажем медичних оправ і сонцезахисних окулярів більше 10 років. Володіє правом ексклюзивної дистрибуції від відомих світових брендів: Ana Hickmann, Hickmann, Bulget, Ventoe, Estilo, Swing і Ben'X в країнах СНД і Європі.

В основі філософії OPTICUS акцент на якості використовуваних матеріалів. Компанія послідовно приділяє увагу вимогам клієнтів і важливості інновацій.

У власності компанії знаходиться завод у Туреччині, де виробляють унікальні за своїми властивостями оправи, зроблені зі спеціального матеріалу - ТR90 Natural або ГРІЛАМІД. На сьогоднішній день - це найприродніший матеріал, застосовуваний при виготовленні медичних оправ: високоякісний, надлегкий, міцний і довговічний полімерний матеріал, забезпечує оправам легкість, гнучкість, термостійкість, зручну посадку на обличчі і довгий термін служби.

Сильнi сторони OPTICUS

- Більше 10 років на оптичному ринку;

- Бездоганна якість товару;

- Високоякісне виробництво в Туреччині, кращі матеріали і технології;

- Маркетингова і консультаційна підтримка наших фахівців;

- Вигідні умови співпраці;

Участь у міжнародних виставках є одним з ключових напрямків роботи компанії. Ділові контакти з зарубіжними партнерами, укладення взаємовигідних контрактів, зміцнення позицій на оптичному ринку і постійне перебування в епіцентрі нових модних тенденцій дозволяє компанії першою знайомити своїх партнерiв з новими якісними брендами.

Нашi контакти:

Сайт: www.opticuss.com

Електронна пошта: info@opticuss.com

Facebook:https: //www.facebook.com/opticuss/

Instagram:https: //www.instagram.com/opticus_llc/

За вciма питаннями звертайтеся за тел.:

(067) 443-73-12- комерційний директор Дмитро,

(067)352-82-75 - менеджер Максим.

В этой категории нет товаров