Інтер Оптика


Україна, 04205, м.Київ,

Оболонський пр.-т, 22-В

тел./ф.: +38 (044) 230-85-55.

моб.тел: 096-325-12-75, 099-921-55-04

E-mail: Interoptica2009@gmail.com


Україна, 79007, м.Львів,

вул.Академіка Гнатюка, буд. 15/5

тел./ф.: +38 (0322) 45-20-45

E-mail: Inveco-techno@mail.lviv.ua


Компанія «Інтероптика» є однією з лідерів оптичного ринку України протягом 20 років, яка реалізує поставки люксової європейської оптики. За цей час компанія закріпила за собою лідерські позиції та постійно утримує цей статус, з кожним роком набираючи все більших потужностей.

«Інтероптика» створила власну колекцію оправ BALLET, колекції оправ і сонцезахисних окулярів LINA LATINI та LUCIA VALDI, а також колекцію сонцезахисних окулярів ARIZONA. Варто зазначити, що власні колекції оправ і сонцезахисних окулярів швидко здобули популярність серед клієнтів і тепер гордо виступають "візитною карткою" компанії.

Італійські дизайнери до кожного сезону розробляють ексклюзивні колекції, які об'єднані загальним художнім задумом, що відображають найбільш актуальні модні тенденції сучасності.

З 2018 року « Інтероптика» представляє нову оптичну групу Marchon, продукцію всесвітньо відомих торгових марок Chloe, Lacoste, Liu Jo .

Італійська компанія Marchon є одним із світових лідерів у виробництві якісних оправ і сонцезахисних окулярів, що відповідають тенденціям моди.

CHLOE - гіпержіночна, витончена марка, названа на честь красивого жіночого імені Хлоя. Колекція вдало грає з формами, об’ємами, кольорами та стилями.

LACOSTE - призначена для прояву індивідуальності. Пластикові оправи мають насичені кольори і багатошаровість, створюють жваві контрасти. Вінтажний стиль лежить в основі дизайну оправ, він посилює і створює різноманіття форм.

Колекція оправ і сонцезахисних окулярів LIU JO - вишукана, гламурна, сучасна . Головна концепція бренду- збереження елегантного італійського стилю . Моделі окулярів підкреслюють природню жіночність і красу .

Один з вагомих напрямів діяльності компанії – поставка на ринок України кращих високоякісних окулярних полімерних лінз з різноманітними покриттями (постачальник один з ведучих світових виробників - Conant Optics). Компанія пропонує полімерні окулярні лінзи з показниками заломлення від 1,50 до 1,67, сферичного і асферичного дизайнів із різних матеріалів. « Інтероптика» має в розпорядженні максимально повну базу лінз, адаптовану до вимог українського оптичного ринку.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучку систему знижок та бонусів.

Ви завжди можете приїхати до нас в офіс для отримання повної інформації про всі колекції, або зустрітися зі своїм персональним менеджером у себе в салоні, навіть якщо Ви знаходитесь далеко від нас.

Запрошуємо до співпраці!

В этой категории нет товаров