Компанія Акрополіс - MIDO 2020

09/09/2019
автор ГО УКРОПТИКА

Шановні друзі і колеги!

Компанія Акрополіс, №1 виробник футлярів для окулярів в Україні,

шукає компанію (виробника, дистриб'ютора), яка планує взяти участь у виставці MIDO eyewear show 2020, Італія, з метою розділити виставкову площу разом з нами та стати співучасником виставки.

За деталями звертайтесь за емейлом acropolisoptics@gmail.com

або тел. 0667187321

Український виробник футлярів для окулярів з 23-річним досвідом.

Сертифікат якості ISO 9001:2015

Lenti Pro - первая лаборатория в Украине с полным циклом производства оптических рецептурных линз

05/12/2018
автор ГО УКРОПТИКА
Lenti Pro - первая лаборатория в Украине с полным цикломпроизводства оптических рецептурных линз

В лаборатории Lenti Pro установленно новейшее оборудование для изготовления линз по технологии Free Form, которое позволяет производить линзы самых современных дизайнов.

Расчет дизайнов и производство линз осуществляется с помощью программного обеспечения компании Crossbow, которая является ведущим мировым разработчиком программного обеспечения для независимых оптических лабораторий по всему миру. Используя эти программные продукты позволяют выпускать уникальные индивидуальные линзы самых современных дизайнов.

В лаборатории внедрен строгий контроль качества на всех этапах производственного процесса. Техническое оснащение производства позволяет изготавливать рецептурные линзы разной степени сложности.

Времена, когда очки носили только для коррекции зрения уже давно прошли.

Сегодня имиджевые очки, которые в моде уже несколько сезонов - это аксессуар, который станет главным стилеобразующим акцентом в образе каждого.

Безліч втілень творчих ідей у моделях Vento

13/09/2018
автор ГО УКРОПТИКА

Компанія OPTICUS пропонує .Цей бренд з'явився на нашому ринку зовсім недавно, в 2016 році, але вже встиг завоювати популярність серед тих, хто встиг з ним познайомитися завдяки ідеальному поєднанню "ціна-якість-асортимент". Колекція створена для любителів експериментувати зі стилями в одязі, а також для тих, хто знайшов свій неповторний імідж. Сучасна мода диктує зовсім несподівані напрямки, але творці бренду встигають слідувати за всіма, не дарма в перекладі з італійського Vento перекладається як "вітер". Навіть найвибагливіший прихильник моди знайде в розмаїтті моделей ту, що підкреслить і завершить його образ.

У колекції Vento широко представлені всі останні модні тенденції, а також завжди актуальні класичні моделі. Практичний дизайн знаходиться в абсолютній гармонії з оригінальними рішеннями і сміливими ідеями, що дозволяє з таким же гармонією доповнити свій стиль. Майстерне поєднання матових, блискучих і приглушених тонів виробляє динамічний ефект, безумовно, нова колекція порадує і любителів яскравих аксесуарів, і найменших модників. Адже бренд має і різноманітну дитячу лінію Vento Kids. В майбутньому творці продовжать експериментувати з формою та кольорами, балансуючи між класичними силуетами та новітніми тенденціями, тому можемо з упевненістю сказати, що познайомившись з брендом Vento ви не зможете вже розлучитися з ним.

Комментарии

Сообщения не найдены

Написать отзыв