Навчання це великий вклад в професійний розвиток кожної людини. Вивчаючи щось нове, Ви збагачуєте своє життя новими вміннями, відкриваєте для себе нові можливості та небокраї.

Для вдосконалення оптичної галузі громадська організація «ВСЕУКРРАЇНСЬКА АСОЦАІЦІЯ «УКРОПТИКА» спільно з кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика протягом шести років проводить навчання для молодших спеціалістів з медичною освітою та надбання ними спеціальності «Медична оптика (Оптометрія)»

Програму циклу спеціалізації за фахом «Медична оптика (Оптометрія)» офіційно затверждено та складено згідно наказу МОЗ № 742 2008 року п.4.10, у відповідності з освітньо-кваліфікаційними характеристиками і освітньо-професійними програмами підготовки фахівців.

Спеціалісти , які пройшли навчання за фахом «Медична оптика (Оптометрія)» мають право працювати в консультативно-діагностичних кабінетах оптики, відокремлених консультативно-діагностичних кабінетах отримавши Ліцензію на медичну практику з офтальмології. Вони мають право проводити прийом, консультації, обстеження пацієнтів з аномаліями рефракції, пресбіопією і призначати їм корекцію, виявляти серед обстежуваних пацієнтів осіб, які потребують додаткового обстеження та лікування у лікаря-офтальмолога, а також скеровувати пацієнтів на інші рівні надання спеціалізованої медичної допомоги для подальшого лікування.

Після проходження навчання, для подальшого розвитку кар’ерного росту оптометристимають бути обов’язково внесені в діючи ліцензії на медичну практику при офіційному оформлені або отримати нову ліценцію.

Дізнатись більше про навчання Ви можете написавши електронне звернення до офісу виконавчої дирекції «УКРОПТИКА» на електронну адресу info@ukroptika.ua

До звернення обов’язково додайте копію диплома молодшого спеціаліста з медичною освітою, копію паспорту та вкажіть Ваші контакті данні.

Ми гарантуємо інформаційну безпеку отриманої нами інформації від Вас.