Медична оптика. Оптометрія 2019

27/03/2019
автор ГО УКРОПТИКА

12 березня 2019 року розпочалось навчання, для молодших спеціалістів з медичною освітою, за спеціалізацією «Медична оптика. Оптометрія»за напрямом підготовки «Медсестринство», на післядипломному рівні в новому форматі. Навчання триватиме 6 місяців, по завершенню навчання слухачі курсу отримають додатки до диплому та право працювати в консультативно-діагностичних кабінетах на посаді оптометриста. Оптометристи зможуть надавати консультації з рефракції, підбирати засоби контактної корекціїта надавати населенню якісну оптометричну допомогу. Спеціалізація була відкрита завдяки спільним зусиллям Громадської організації «ВСЕКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ «УКРОРПТИКА», ВГО «Асоціація дитячих офтальмологів і оптометристів України» та кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Звертаючи увагу на велику кількість звернень від лікарів отримати дану спеціалізацію ГО «УКРОПТИКА» звернулася до Міністерства Охорони Здоров’я з проханням внести зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров'я»та сприяти розвитку спеціалізацією «Медична оптика. Оптометрія» за напрямом підготовки", "Лікувальна справа", «Фельдшер» та спеціальністю 222 «Медицина». ГО «УКРОПТИКА» підготувала необхідні документи та передала в МОЗ України. Чекаємо на зміни, які так необхідні оптичному ринку та пацієнтам!

Комментарии

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можу я навчатися на ваших курсах з оптометрії, маючи диплом лікаря (лікувальна справа, загальна практика та сімейна медицина)? Скільки коштує навчання і як воно проходить (графік занять, де саме у Києві)? Цікавлять всі деталі. Дякую!
Написать отзыв