Нова спеціальність Оптометрист - розвиток оптичної галузі.

16/07/2018
автор ГО УКРОПТИКА

Оптичний ринок України на шляху реформування галузі. Впровадження нової медичної спеціальності «Оптометрист» відкриє нові горизонти для студентів медичних коледжів. Великий попит ринку на нового спеціаліста забезпечить фахівцям гідні умови праці та працевлаштування. «Оптометристи» - доступність якісного обстеження органу зору та вчасне виявлення паталогій рефракцій для населення нашої країни в різних, навіть самих віддалених куточках України. Нова спеціальність Оптометрист це здоров'я нашої нації.

16 липня 2018 року в Києвіза участі Міністерства Охорони Здоров’я України пройшов круглий стіл на тему «Необхідність впровадження в Україні нової медичної спеціальності - «Оптометрія» та спеціалізації за напрямом підготовки «Медсестринство» на до дипломному рівні».

Організаторам круглого столу виступила громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ «УКРОПТИКА».

Со-організатори: Громадська організація «Соціальна справедливість», Громадська організація «Медичнийклуб». Партнер заходу «ЛЮКСОПТИКА».

Про необхідність впровадження нової спеціальності говорили оптики, освітяни, лікарі офтальмологи. Всі присутні висловили свою небайдужість до гострої не хватки кадрів та підтримала ініціативу розпочати підготовку необхідних нормативно-правових актів для створення нової спеціальності «Оптометрія» на додипломному рівні за підтримки МОЗ України.