Курси «Медична оптика.Оптометрія»

23/08/2018
автор ГО УКРОПТИКА

Розпочато набір на курси «Медична Оптика. Оптометрія». Початок навчання жовтень 2018 року.Тривалість курсів 2,5 місяця. По завершенню курсів слухачі курсів отримають посвідчення державного зразка та зможуть працювати на посаді Оптометрист в консультативно-діагностичних кабінетах. Для запису на курси відправляйте скан диплома та 1-ої сторінки паспорту та контактні данні на пошту info@ukropttika.ua

Нова спеціальність Оптометрист - розвиток оптичної галузі.

16/07/2018
автор ГО УКРОПТИКА

Оптичний ринок України на шляху реформування галузі. Впровадження нової медичної спеціальності «Оптометрист» відкриє нові горизонти для студентів медичних коледжів. Великий попит ринку на нового спеціаліста забезпечить фахівцям гідні умови праці та працевлаштування. «Оптометристи» - доступність якісного обстеження органу зору та вчасне виявлення паталогій рефракцій для населення нашої країни в різних, навіть самих віддалених куточках України. Нова спеціальність Оптометрист це здоров'я нашої нації.

16 липня 2018 року в Києвіза участі Міністерства Охорони Здоров’я України пройшов круглий стіл на тему «Необхідність впровадження в Україні нової медичної спеціальності - «Оптометрія» та спеціалізації за напрямом підготовки «Медсестринство» на до дипломному рівні».

Організаторам круглого столу виступила громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ «УКРОПТИКА».

Со-організатори: Громадська організація «Соціальна справедливість», Громадська організація «Медичнийклуб». Партнер заходу «ЛЮКСОПТИКА».

Про необхідність впровадження нової спеціальності говорили оптики, освітяни, лікарі офтальмологи. Всі присутні висловили свою небайдужість до гострої не хватки кадрів та підтримала ініціативу розпочати підготовку необхідних нормативно-правових актів для створення нової спеціальності «Оптометрія» на додипломному рівні за підтримки МОЗ України.


Благодійна акція «Своє дитинство треба бачити»

30/05/2018
автор ГО УКРОПТИКА

ГО «ВСЕУКРАЇНСКА АСОЦІАЦІЯ «УКРОПТИКА» спільно з Асоціацією дитячих офтальмологів і оптометристів України та ГО Асоціацією тифлопедагогів України за підтримки МОН УКРАЇНИ проводять довго тривалу акцію по обстеженню дітей у школах.

Акція спрямована на консультативно-просвітницьку роботу серед педагогічних працівників, батьків учнів з питань попередження та виявлення порушень зору у дітей. ГО «Укроптика» разом із спонсором ЛЮКСОПТИКА після обстеження дарує готові оправи для слабко зорих дітей.

Обстеження зору вже пройшло в середній школі 281 м. Києва. Дітей оглянули досвідчені лікарі офтальмологи та тифлопедагоги. Було обстежено 1140 дітей, подаровано 60 окулярів.

Працюємо далі! Запрошуємо небайдужі компанії приєднуватись до акції!

Допоможімо дітям бачити світ краще!