11—13 лютого 2019 року відбулась найважливіша оптична подія України.

Конференція громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Укроптика» та 44-та спеціалізована виставка «Міжнародна Індустрія Оптики» знову зібрали оптиків та офтальмологів з усієї України, щоб спілкуватися, обговорювати новини та ділитися враженнями та досвідом.

Організатором події традиційно виступила ГО «Всеукраїнська Асоціація Укроптика».

Гостинна атмосфера стильних приміщень UBI Fashion Center дозволила відучути, себе дуже комфортно і не офіційно, перетворюючи процес знайомства з новими товарами у дружню та теплу зустріч. Цього разу експонентами стали біля 40 компаній, які презентували найновіші надходження різної продукції. Традиційно, більше всього було стендів з оправами та сонцезахисними окулярами, але також був представлений широкий асортимент лінз та контактних лінз, обладнання для офтальмологів та майстрів, інструменти, аксесуари, а також оптичні журнали та книги.

Тож, трохи зупинимося на цьому та розповімо докладніше.

Колекції жіночих, чоловічих та дитячих окулярів представили такі компанії, як «Амазіс», «Вітокс», «Гамма-Оптик, Нова Лінія та Фешн Хаус Груп», «Інтермир», «Інтероптика», «Київська Оптична Група», «Нова Віста», «ОптикСіті», «Оптика Лайн», «Оптикус», «Оптичний Клуб», «Провижн», «ПП Назарько» та «ПП Міщенко». З новинами у сфері контактних лінз та лінз для окулярів знайомили «Віжн Оптик Груп», «Волд Вижн Юкрейн», «Гранд Рітейл Кампані», «Ленті Про», «Лікон», «Оптимайз» та «Техномед-Сервіс». Обладнання для виготовлення окулярів, діагностики зору та терапії пропонували компанії «Абдомед», «Ай Пі Медікал», «Равіта», «РС Мед» та «Точка Зору», а про програмне забезпечення для оптик можна було дізнатися у компанії «ПП Морозов». Різні аксесуари можна було знайти на стендах постачальників оправ та окулярів, а також єдиного українського виробника футлярів – компанії «Акрополіс». Оптичні журнали були традиційно представлені журналами «Вєко» та «Оптичний калейдоскоп. Україна», а спеціалізовану оптичну літературу можна було придбати на стенді компанії «Офтальмобук».

Протягом трьох днів виставки тут проходили робочі зустрічі та презентації новинок, семінари і конференції, присвячені не лише продукції, але й юридичним аспектам ведення оптичного бізнесу. Дивлячись на щасливі обличчя наших оптиків, які можуть побачитись тут після досить довгої перерви, можна легко зрозуміти, що цей захід має не лише ділове, але й велике комунікаційне значення.

Запрошуємо усіх оптиків відвідати наступну сесію виставки, яка відбудеться восени з 06 по 08 листопада 2019 року!